مرکز آموزش و تجربه HMS سرویس‌های موبایلی هوآوی

مرکز آموزش و تجربه HMS سرویس‌های موبایلی هوآوی

مرکز آموزش و تجربه HMS محلی برای ارتباط نزدیک‌‌تر با مشتریان و ارائه خدمات نرم‌افزاری فراگیر به دارندگان گوشی‌های هوآوی است.

خدمات رایگانی که در این مکان می‌توانید دریافت کنید

  • معرفی و آشنایی با سرویس‌های موبایلی هوآوی
  • تجربه مستقیم استفاده از دستگاه‌های هوآوی (مجهز به سرویس‌های موبایلی هوآوی )
  • نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های پرکاربرد
  • آموزش و ساخت شناسه مخصوص هوآوی Huawei ID
  • روش‌های ارتباط با مرکز خدمات شرکت هوآوی
  • روش‌های انتقال اطلاعات از گوشی‌های قدیمی (تمامی برندها) به گوشی جدید

 

سرویس‌های موبایل هوآوی چیست و نبود سرویس موبایل گوگل به چه معنا است؟

هوآوی در بعضی از محصولات جدید خود از سرویس موبایل گوگل استفاده نمی‌کند. این بدان معناست که سرویس‌های گوگل به صورت پیش‌فرض بر روی بعضی از گوشی‌های هوآوی، فعال نخواهد بود. با این وجود این گوشی‌ها از سیستم عامل اندروید استفاده کرده و تمام به روزرسانی‌ها و بسته‌های امنیتی جدید آن را دریافت خواهند کرد. شرکت هوآوی به عنوان یکی از پیشروترین‌ها در صنعت گوشی هوشمند، از نرم‌افزارهای تولیدی خود بر روی گوشی‌های جدیدش استفاده می‌کند که به سرویس موبایل هوآوی معروف هستند و می‌توانند جایگزین مناسبی برای تمامی سرویس‌های موبایلی باشد.

شرکت هوآوی به منظور تجربه هرچه بهتر کاربران خود مراکزی را جهت آموزش و کسب این تجربه نو فراهم کرده است که شما را به بازدید ازآنها دعوت می‌کند. لیست این مراکز در ادامه آمده است.

مرکز آموزش و تجربه HMS

در این پروژه شما می‌توانید با مراجعه به مراکز مشخص شده، ازخدمات نرم‌افزاری فراگیری بهرمند شوید. این خدمات متنوع، شامل موارد بسیاری می‌شود که در ادامه به جزئیات آن خواهیم پرداخت.

سرویس‌های موبایل هوآوی به نحوی توسعه پیدا کرده ‌تا بتواند تمامی نیازهای کاربران را مرتفع کرده و خدماتی خوب به آنها ارائه دهد؛ همکاران ما توضیح کاملی درباره سرویس‌های موبایلی هوآوی و قابلیت‌های آن به کاربران ارائه می‌کنند و شما می‌توانید از نزدیک تجربه مستقیم کار با این اکوسیستم را داشته باشید.

خدمات رایگانی که دریافت خواهید کرد:

  • نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های پرکاربرد

نرم‌افزارهای پرکاربرد و مورد نیاز به صورت رایگان بر روی گوشی خریداری‌شده شما نصب خواهد شد، به شکلی که تمامی نیازهای شما پاسخ داده شود همچنین می‌توانید در طول مدت 18 ماه گارانتی رسمی دستگاه خود از امکان نصب رایگان برنامه‌ها به دفعات بهرمند شوید.

  • آموزش و ساخت شناسه مخصوص هوآوی Huawei ID

برای ورود و استفاده از سرویس‌های موبایلی هوآوی نیاز به ثبت‌‌نام و ساخت شناسه است. شناسه مخصوص هوآوی یا همان Huawei ID کلید ورود شما به دنیای جذاب و گسترده هوآوی است.

  • روش‌های انتقال اطلاعات از گوشی خود به گوشی جدید

یکی از نیازهای عمده خریداران گوشی‌های جدید، منتقل کردن اطلاعات گوشی قدیمی خود نظیر لیست مخاطبین، اطلاعات کاربری، تاریخچه گفتگوها و حتی فایل‌های گوشی قدیمی (تمامی برندها) است که این موارد توسط همکاران ما برای شما انجام می‌شود.

  • روش‌های ارتباط با مرکز خدمات شرکت هوآوی

در صورت نیاز به ارتباط مستقیم با هوآوی شما می‌توانید با مرکز تماس هوآوی (02142000) ارتباط برقرار کنید و یا به مراکز خدمات اصلی هوآوی و فروشگاه‌های اختصاصی ما مراجعه کنید. همچنین شما قادر خواهید بود از روش‌های دیگر مانند برنامه HiCare (یا Support) موجود در گوشی، وب‌سایت huaweimobilefarsi.com و یا چت از طریق اینستاگرام رسمی هوآوی موبایل فارسی به آدرس @HuaweiMobileFarsi با ما در ارتباط باشید.

شرکت هوآوی به ارائه تجربه‌ای عالی برای مصرف‌کننده متعهد است و تیم ما با توسعه‌دهندگان جهانی برنامه‌های گوشی هوشمند همکاری می‌کند تا بهترین تجربه را برای شما به ارمغان بیاورد.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!