قیمت این مدل بین 3.5 تا 4 میلیون تومان می باشد. (بهتر است برای اطلاع از قیمت دقیق به فروشگاه ها مراجعه کنید.)

این دستگاه دارای CPU 8 هسته ای (4*Cortex-A73*2.2GHz+4*Cortex-A53*1.7GHz)، دارای حافظه 4GB+64GB، با اندازه صفحه نمایش 6.39، دوربین پشتی 3 گانه 48MP (f/1.8 aperture) + 8MP (Ultra Wide Angle Lens, f/2.4 aperture) + 2MP (f2.4 aperture) و دوربین سلفی 8MP و ظرفیت باتری 4000 mAh می باشد.

این مدل دارای صفحه نمایش با رزولوشن HD+ می باشد.

تنها تفاوت Kirin 710F و Kirin 710 در نوع Packaging قطعات می باشد.

جهت دسترسی به لیست کامل فروشگاه ها و اطلاعات بیشتر در خصوص این دستگاه می توانید به بخش مراکز فروش در این سایت مراجعه فرمایید.

روی این مدل برنامه های مربوط به گوگل به طور پیش فرض نصب نشده اند و شما می توانید به راحتی برنامه های مورد نظر خود را از طریق APP Gallery و یا کافه بازار دانلود و نصب نمایید.

عدم پشتیبانی از خدمات گوگل به این معناست که برنامه های مربوط به گوگل به طور پیض فرض روی این دستگاه نصب نشده اند و شما می توانید به راحتی برنامه های مورد نظر خود را از طریق APP Gallery و یا کافه بازار و یا APK Pure دانلود و نصب نمایید. اکثر برنامه های کاربردی با دستگاه شما سازگار خواهند بود و تنها ناسازگاری های اندکی وجود دارند که هوآوی در تلاش است تا آنها را نیز برطرف کند. همچنین در خصوص برنامه های گوگل، Google keyboard, Translate, Maps, Chrome بر روی دستگاه قابل نصب و سازگار خواهند بود و سایر برنامه های گوگل از طریق نسخه وب و یا برنامه های جایگزین قابل استفاده هستند.

لطفا ابتدا از طریق مسیر تنظیمات، حساب ها، شناسه هوآوی با استفاده از ایمیل خود یک حساب هوآوی ایجاد کنید و مرورگر را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید، سپس مجدد امتحان کنید.

توصیه می شود در صورت وجود سابقه بازی مورد نظر خود را از طریق سایر حساب ها همچون فیسبوک به گوشی Y7p خود منتقل کنید.

ابتدا در گوشی قدیمی خود مخاطبین را از حساب گوگل به سیم کارت و یا حافظه تلفنم منتقل کنید سپس از طریق Phone Clone و یا بلوتوث مخاطبین را به گوشی Y7p خود منتقل کنید.

نگران نباشید، ما شما را مرحله به مرحله راهنمایی می کنیم تا بتوانید اطلاعات مربوط به تاریخچه چت واتساپ را روی دستگاه جدید Y7p خود بازیابی نمایید. در دستگاه جدید وارد Settings > Apps یا تنظیمات> برنامه ها شوید. روی Apps یا برنامه ها کلیک کنید. برنامه واتساپ را در لیست برنامه ها جستجو کنید. روی Permisions یا مجوزها کلیک کنید. Storage یا حافظه را انتخاب کنید و گزینه Allow یا اجازه دادن را تایید کنید. در دستگاه قدیمی و در برنامه واتساپ وارد قسمت Settings > Chats > Chat backup یا تنظیمات>گفتگوها>پشتیبان گیری شوید. قسمت Back up to Google Drive یا پشتیبانی گیری روی درایو گوگل را انتخاب کنید و گزینه Never یا هرگز را تایید کنید. سپس روی دکمه سبزرنگ Back up یا پشتیبان گیری کلیک کنید. حال وارد پوشه واتساپ در قسمت Files یا فایل ها شوید و Databases” & “Media را فشرده کنید و فایل فشرده را از طریق USB یا بلوتوث و یا ShareIt به دستگاه جدید منتقل کنید. فایل فشرده مذکور را در پوشه واتساپ دستگاه جدید از حالت فشرده خارج کنید و د ر پوشه دیتابیس همه موارد به جز msgstore.db.crypt12 را حذف کنید. حال کافیست در دستگاه جدید وارد حساب واتساپ خود شوید و گزینه بازیابی اطلاعات یا Restore را انتخاب کنید.

بله این مدل به طور منظم بروزرسانی های اندروید را دریافت می کند.

بله نسخه اندروید 10.1 و 10 برای این مدل آماده و در حال انتشار است.

بله شما میتوانید از طریق مرورگر و نسخه وب از یوتیوب استفاده کنید.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!