جشنواره نوروزی هوآوی

با نزدیک شدن به سال نو خورشیدی و نوروز باستانی، شرکت هوآوی تصمیم به برگزاری جشنواره ویژه فروش محصولات خود با جوایز ویژه کرده است. این جشنواره از تاریخ 16 بهمن لغایت عید نوروز برگزار خواهد شد. در مدت برگزاری این جشنواره، کلیه خریداران محصولات هوآوی از شانس برنده شدن در 7 قرعه‌کشی بزرگ هوآوی برخوردار هستند.
این هفت قرعه‌کشی در هفت هفته متوالی صورت می‌گیرد که تاریخ قرعه‌کشی اول اواسط بهمن‌ماه خواهد بود. به تدریج با نزدیک شدن به انتهای جشنواره نیز تعداد و کیفیت جوایز اهدایی به خریداران محترم افزایش خواهد یافت تا نهایتا در قرعه‌کشی نهایی در روزهای پایانی سال برندگان خوشبخت جوایز بی‌سابقه و ویژه خانواده هوآوی مشخص شوند.

 

جوایز جشنواره نوروزی خانواده هوآوی
پنج نوع جایزه مختلف در این جشنواره به خریداران اهدا می‌شود که جایزه بزرگ جشنواره نوروزی خانواده هوآوی شامل هفت بسته کامل از محصولات خانواده هوآوی می‌شود که شامل 5 محصول مختلف در یک جایزه است. جزئیات و تعداد جوایز جشنواره در جدول زیر آمده است.

نکته قابل توجه اینکه در 7 مرحله قرعه‌کشی به تدریج بر تعداد و کیفیت جوایز افزوده شده و جایزه ویژه خانواده هوآوی فقط در قرعه‌کشی پایانی و هفتم به برندگان اهدا خواهد شد. جدول زیر میزان اهدای جوایز در قرعه‌کشی‌های مختلف ر ا نشان می‌دهد.

 

شرایط قرعه‌کشی جشنواره
کلیه خریداران 4 گروه محصولات هوآوی امکان شرکت در 7 قرعه‌کشی این جشنواره را خواهند داشت و فقط در صورت برنده شدن در یکی از این قرعه‌کشی‌ها، شانس شرکت مجدد در جشنواره را از دست خواهند داد. البته در صورت خرید مجدد از محصولات هوآوی شانس شرکت دوباره در جشنواره برای این عزیزان مهیا است.
با هر خرید از محصولات هوآوی در مدت جشنواره، امتیازی به خریداران تعلق می‌گیرد که نشان‌دهنده میزان شانس آنها در قرعه‌کشی بوده و طبیعتا خرید بیشتر مساوی با امتیاز بیشتر برای شرکت در قرعه کشی خواهد بود. اما نکته مهم آنکه هر فرد فقط امکان یک‌بار خرید از هر گروه محصول و شرکت در مسابقه را داشته و خرید تعداد بیشتر از یک محصول هر گروه کالایی تاثیری در شانس برنده شدن افراد ندارد.
جدول زیر گروه کالایی محصولات هوآوی و میزان امتیاز هر کدام را مشخص کرده است.
همانطور که در جدول نیز مشخص شده است، هر فرد با هر کد ملی برای شرکت در جشنواره حداکثر می‌تواند یک محصول از هر گروه خریده و امتیاز نهایی وی از عدد 4 بالاتر نخواهد رفت.

 

نحوه شرکت در جشنواره خانواده هوآوی
1. برای شرکت در جشنواره نوروزی هوآوی پس از خرید محصول، ابتدا باید وارد صفحه مخصوص این جشنواره بر روی سایت رسمی هوآوی ایران به آدرس زیر شوید.
http://huaweimobilefarsi.com/nowruz /
2. در این صفحه شرایط و جزییات جشنواره توضیح داده شده است و اگر بر روی دکمه ثبت‌نام در جشنواره نوروزی خانواده هوآوی کلیک کنید وارد بخش فرم ثبت نام خواهید شد.
3. در این صفحه اگر تاکنون ثبت نام نکرده‌اید از شما خواسته میشود که اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.
4. در میان اطلاعات، شماره تلفن و کدملی (یا شماره پاسپورت اتباع غیرایرانی) باید منحصر به فرد باشد.
5. در قسمت وارد کردن اطلاعات محصول خریداری شده، دسته محصول مورد نظر را انتخاب کنید و برای شما لیست محصولات باز می‌شود. مدل موردنظر را انتخاب کنید و شماره سریال محصول را وارد نمایید.
مثال: (دسته گوشی را انتخاب کنید: مدل Huawei Y7p) و SN (شماره سریال) محصول را وارد نمایید.
6. شرایط و قوانین را بپذیرید و فرم را ارسال کنید.
7. کار ثبت‌نام در جشنواره به پایان رسیده و کاربر پیغامی حاوی کد شرکت در قرعه‌کشی بر روی سایت و گوشی همراه خود دریافت خواهد کرد. با همین کد امکان شرکت در هفت قرعه‌کشی وجود دارد.

این سامانه مانند حساب کاربری مشتری عمل کرده و او امکان ورود و دیدن اطلاعات خود از جمله امتیازات خود را در هر زمان خواهد داشت. در صورت نیاز به ثبت‌نام محصولی جدید نیز می‌تواند دوباره از طریق همین سامانه اقدام کنید. برای ورود مجدد می‌توانید از کد ملی و شماره تلفن ثبت شده به ترتیب به عنوان نام کاربری و رمز عبور استفاده نمائید.
شایان توجه است که امکان ثبت‌نام دوباره یک محصول از گروه تکراری وجود ندارد. در صورت برنده شدن فردی در یکی از قرعه‌کشی‌ها بدیهی است که امتیاز حساب کاربری او صفر خواهد شد اما پس از برنده شدن و با خرید محصولی دیگر امکان شرکت دوباره در جشنواره برای افراد وجود دارد.
پس از برنده شدن در جشنواره نوروزی خانواده هوآوی، فرد برنده شده باید فاکتور خرید دستگاه و دیگر مدارک مربوط به این خرید را به شرکت هوآوی ارائه کند.
نکته مهم اینکه فقط دستگاه‌هایی که از دسته‌بندی های اشاره شده بالا (شامل: لپتاپ، گوشی موبایل، تبلت و ساعت هوشمند) خریداری شده باشند، امکان شرکت در قرعه کشی جشنواره را دارند.

اطلاعات فرم ثبت‌نام در جشنواره به قرار زیر است:

نام و نام خانوادگی
شماره همراه (با هر شماره فقط یکبار امکان ثبت‌نام وجود داشته و شماره بر اساس کد ملی به صورت خودکار اضافه خواهد شد)
شماره ملی (با هر شماره کارت ملی فقط یکبار امکان ثبت‌نام وجود دارد)
انتخاب مدل دستگاه
شماره سریال دستگاه (با هر شماره سریال فقط یکبار امکان ثبت‌نام وجود دارد)
آیا می‌خواهید دستگاه دیگری را در جشنواره ثبت‌نام نمائید؟ بله خیر
قبول شرایط شرکت در جشنواره
تائید نهایی

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!