سرویس‌های موبایلی هواوی (HMS)

بیشتر بخوانید

آموزش‌ها و سوالات متداول

آخرین اطلاعات اپلیکیشن‌های موبایل

ویدئو‌های آموزشی

گوشی‌های HMS هوآوی

سوالات متداول

سرویس‌های موبایل هواوی یک پلتفرم نرم‌افزاری برای دستگاه‌های هواوی مبتنی بر سیستم‌عامل اندروید است که امکانات فراوانی را پیش روی کاربران و توسعه‌دهندگان نرم‌افزار قرار می‌دهد. از جمله سرویس‌های پایه‌ای این پلتفرم می‌توان به شناسه مخصوص هواوی Huawei ID، مارکت اپلیکیشن App Gallery، خدمات ابری (Cloud) هواوی و اپلیکیشن سلامتی Huawei Health اشاره کرد. تمامی قابلیت‌های اکوسیستم هواوی از طریق فعال‌سازی Huawei ID فعال می‌شوند.

توسعه سرویس‌های موبایلی هواوی اتفاقی است که از سالیان گذشته در شرکت هواوی صورت گرفته و سال‌ها است که این شرکت سرگرم توسعه اکوسیستم مخصوص خود برای رسیدن به استقلال بیشتر بوده است. شاید شرایط کنونی باعث سرعت‌گیری روند توسعه این اکوسیستم شده باشد اما به هر حال روند دستیابی به استقلال کامل در همه زمینه‌ها از اهداف بلندمدت هواوی بوده و خواهد بود.

هارمونی سیستم‌عامل اختصاصی هواوی است که توسط این شرکت توسعه پیدا کرده است. گوشی‌های هواوی در حال حاضر مجهز به سیستم‌عامل اندروید هستند که به واسطه آنکه یک سیستم‌عامل منبع باز است، هیچ محدودیتی برای استفاده از آن وجود ندارد.

تمامی به روز‌رسانی‌های گوشی‌های هواوی مرتبط با سیستم عامل اندروید بلافاصله پس از انتشار برای گوشی‌های هواوی قابل دریافت خواهد بود.

هواوی یکی از کامل‌ترین خدمات پس از فروش در ایران را منطبق با استانداردهای جهانی در ایران ارائه می‌کند. برخی از این خدمات در ادامه آمده است.  18 ماه خدمات رایگان برای محصولات دارای گارانتی رسمی  تعهد 5 ساله برای تامین قطعه برای همه محصولات  امکان تعویض گوشی تا 7 روز از خرید  امکان تعویض در صورت تکرار یک مشکل در گوشی برای سومین مرتبه  امکان تعویض در صورت موجود نبودن قطعه مورد نیاز  تعویض با مدل بالاتر در صورت موجود نبودن مدل مشابه  ارسال گوشی تعویضی به آدرس مشتری  خدمات ارسال و دریافت رایگان برای شهرهای اصلی

یکی از سه فروشگاه برتر بین‌المللی اپلیکیشن در دنیا که هم‌اکنون به حدود 400 میلیون کاربر به صورت ماهانه در دنیا خدمات نرم‌افزاری ارائه می‌کند. این پلتفرم با هدف ارائه خدمات سریع و ایمن از سال 2011 شروع به کار کرده و اکنون یکی از منابع اصلی دانلود اپلیکیشن در دنیا است.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!