جشنواره خدمات رایگان هوآوی تا عید نوروز خدمات پس از فروش

جشنواره خدمات رایگان هوآوی تا عید نوروز

جشنواره خدمات رایگان هوآوی مدتی است که آغاز شده و تا عید نوروز ادامه دارد. مشتریان جشنواره نوروزی هوآوی، هر پنج‌شنبه میهمان هوآوی هستند و می‌توانند از شرایط ویژه آن استفاده نمایند.

خدمات پس از فروش یکی از ویژگی‌های مهم محصولات دیجیتال و الکترونیک است که برای بسیاری به عنوان یک معیار انتخاب در خرید کالا مطرح است. دانستن این نکته مهم که پس از خریدن محصول نیز از پشیبانی شرکت سازنده بهره‌مند هستید، برای بسیاری حائز اهمیت است.

در آستانه سال جدید، هوآوی اقدام به برپایی جشنواره خدمات پس از فروش رایگان کرده است. این طرح هر پنج‌شنبه برگزار می‌شود و تا عید نوروز نیز ادامه خواهد داشت. در این جشنواره خدمات زیر به کاربران ارائه خواهد شد.

  • تخفیف قیمت قطعات تا سقف 50 درصد
  • خدمات سخت‌افزاری بدون اجرت
  • خدمات نرم افزاری رایگان شامل به‌روزرسانی سیستم عامل، نصب برنامه، ایجاد شناسه هوآوی و …
  • خدمات ضدعفونی و پاکسازی رایگان
  • ارائه محافظ صفحه‌نمایش رایگان (به تعداد محدود)

برای دریافت مزایای ویژه جشنواره نوروزی هوآوی می‌توانید به فروشگاه‌ها و مراکز خدمات پس از فروش هوآوی در سراسر کشور مراجعه نمائید. همچنین برای اطلاع از نزدیک‌ترین واحد ارائه‌دهنده این خدمات به صفحه مراکز خدمات رسمی هوآوی مراجعه نمائید. در این صفحه امکان جستجو بر اساس استان و شهر وجود داشته و همچنین مکان جغرافیایی مرکز نیز بر روی نقشه به کاربران اطلاع داده خواهد شد.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه می‌توانید با شماره تلفن 02142000 تماس حاصل فرمایید.

جشنواره خدمات رایگان هوآوی

جشنواره نوروزی هوآوی

در کنار جشنواره خدمات ، جشنواره نوروزی هوآوی این برند نیز در حال برگزاری است. جشنواره خانواده هوآوی، در واقع یک جشنواره فروش فوق‌العاده است که در طی آن، هفت مرحله قرعه‌کشی در بین خریداران محصولات هوآوی برگزار خواهد شد. در این جشنواره نوروزی هوآوی 112 جایزه نفیس از محصولات هوآوی ارائه خواهد شد که بزرگترین آنها یک پکیج کامل از محصولات هوآوی شامل 5 دستگاه مختلف برای 7 برنده خوش شانس خواهد بود.

جشنواره خانواده هوآوی نیز تا عید نوروز ادامه پیدا خواهد کرد. علاقه‌مندان با خرید گوشی هوشمند، تبلت، لپتاپ و ساعت هوشمند از هوآوی می‌توانند در این جشنواره ثبت‌نام کنند و هر محصول از هر دسته یک امتیاز به شانس شرکت‌کنندگان اضافه می‌کند.

برای دریافت اطلاعات بیشتر از شرایط برگزاری این جشنواره و نحوه شرکت در آن می‌توانید به صفحه اختصاصی جشنواره نوروزی هوآوی مراجعه نمائید.

خدمات نرم‌افزاری رایگان را در سراسر ایران دریافت کنید

مدتی است که «مراکز سرویس خدمات موبایلی هوآوی» در بازارهای مهم کشور برپا شده و در واقع یک بستر ارائه خدمات نرم‌افزاری و آموزشی برای مشتریان هوآوی است که تمرکز اصلی خود را بر روی ارائه خدمات نرم‌افزاری به مشتریان قرار داده است. این رودشوها در اکثر شهرهای بزرگ ایران و بیشتر در مراکز خرید و مکان‌های پربازدید در حال اجرا است.

از جمله خدمات ارائه شده در این مراکز می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • نصب و به‌روزرسانی اپلیکیشن‌های پرکاربرد
  • آموزش و ساخت شناسه مخصوص هوآوی (Huawei ID)
  • انتقال اطلاعات از گوشی قدیمی به جدید و آموزش آن
  • امکان کار و آشنایی نزدیک با محصولات هوآوی
  • و خدمات آموزشی و اطلاع‌رسانی دیگر

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!