معرفی تبلت مخصوص کودکان هواوی MatePad T Kids Edition اخبار

معرفی تبلت مخصوص کودکان هواوی MatePad T Kids Edition

دنیای امروز با زمانی که بسیاری از ما رشد کرده و بزرگ شدیم متفاوت است و در آن تجهیزات الکترونیکی مانند گوشی و تبلت در آن، از فاز بازی خارج شده و به ابزارهای رسمی یادگیری و شناخت محیط پیرامون تبدیل شده‌اند. به همین دلیل محصولی که به صورت ویژه برای کودکان طراحی شده باشد می‌تواند نقشی مهم در زندگی فرزندان ما داشته باشند. در ادامه به معرفی تبلتی ویژه از هواوی می‌پردازیم که به صورت خاص برای استفاده کودکان طراحی شده است.

چه به دنبال گذراندن کلاس‌های آنلاین باشید و چه از تبلت به عنوان ابزاری برای بازی و سرگرم کردن کودک خود استفاده کنید، باید محصولی انتخاب شود که ویژگی‌های مختص آنها را ارائه دهد. کودکان از لحاظ فیزیولوژیکی نیز در مراحل رشد خود قرار دارند و بسیاری از اندام آنها مقاومت کافی در برابر آسیب‌ها و خطرات فیزیکی را ندارد و به همین دلیل باید مورد مراقبت بیشتری نسبت به بزرگسالان قرار بگیرند.

در همین زمینه شرکت هواوی با طراحی MatePad T 8 Kids Edition، به عنوان تبلتی ویژه مخصوص کودکان، تلاش نموده تا محصولی را در اختیار فرزندان شما قرار دهد که می‌تواند همزمان با رفع نیازها و توجه به خواسته‌ها، مراقبت مناسبی از چشم‌های آنها نیز به عمل آورد.

پرورش خلاقیت در کودکان

میت پد 8 اینچی نسخه کودکان تبلتی است که تجهیزات جانبی مناسبی برای پرورش خلاقیت در کودکان را تدارک دیده است. این تبلت از بدنه ضد ضربه‌ای با پوشش سیلیکونی سخت استفاده می‌کند که در برابر افتادن از ارتفاع و یا برخورد با دیگر ابزارها مقاوم است.

همچنین به دلیل ابعاد و وزن مناسب، کودکان می‌توانند آن را به راحتی حمل نموده و مضاف بر این، قلم ویژه‌ای نیز برای استفاده جهت اموری مانند نقاشی و پروش خلاقیت‌های کودک در نظر گرفته شده است.

این تبلت همچنین به پایه نگهدارنده‌ای مجهز شده که کودک شما می‌تواند به راحتی آن را حین تماشای انیمیشن یا حتی نقاشی خود مورد استفاده قرار دهد.

محیط کاربری مناسب و جذاب

یکی از تفاوت‌های کودکان با بزرگسالان، تمایل آنها به محیط‌های پر رنگ و لعاب و کارتونی است. با توجه به این ویژگی، هواوی بخشی از تبلت را موسوم به Kids Corner جهت استفاده ویژه کودکان طراحی کرده است.

در این بخش از رابط کاربری به صورتی تعاملی، با ساختار کارتونی، در دسترس کودک قرار گرفته و مراجعه به نرم‌افزارهایی مانند اجرا کننده محتوا یا نرم‌افزار نقاشی، دوربین و … با کلیک روی آیکون‌های متفاوت این نرم‌افزارها انجام می‌شود.

مراقبت از چشمان کودک

همانطور که گفته شد یک تبلت ویژه کودکان باید بتواند مراقبت سطح بالایی از چشمان کودکان به عمل آورد. در این زمینه هواوی قابلیت‌هایی مانند فیلتر نور آبی یا حالت مطالعه کتاب را در MatePad T 8 Kids Edition قرار داده که به صورت خودکار از امواج و نورهای مخرب نمایشگر کاسته و شرایطی ایجاد می‌کند تا کمترین آسیب وارده متوجه چشمان کودک شود.

همچنین بخشی نیز برای تعیین مدت زمان استفاده کودک از تبلت تعبیه شده که به شما امکان مشخص کردن زمان استفاده کودک از تبلت را داده و شرایطی را فراهم می‌کند تا تنها در مواقعی که شما به عنوان والدین اجازه می‌دهید، تبلت بتواند توسط کودک مورد استفاده قرار بگیرد.

سیستم محافظتی هنگام شارژ دستگاه

برای ایجاد هر چه بیشتر امنیت و مراقبت از کودکان، سیستم شارژ امن نیز در این تبلت طراحی شده که مانع از دسترسی کودک به تبلت هنگام شارژ می‌شود.

به همین دلیل هیچ خطری از بابت وارد شدن شوک الکتریکی به بدن کودک شما هنگام استفاده از این تبلت وجود نخواهد داشت؛ چرا که در حین شارژ، تبلت توسط کودک قابل استفاده نخواهد بود.

بازارچه اختصاصی کودکان

یکی دیگر از ویژگی‌های این تبلت ارائه بازارچه‌ای برای دانلود بازی، نرم‌افزار و دیگر موارد مورد نیاز، تنها در گروه سنی کودک شماست.

با استفاده از این بازارچه می‌توانید مطمئن باشید که کودک شما هیچ‌گاه از نرم‌افزارهای نامناسب سن خود آگاه نشده، آنها را دانلود نکرده یا استفاده نمی‌کند. همچنین در این بخش، ابزارهایی که در اختیار کودک قرار می‌گیرد مناسب سن او و با اهدافی مانند افزایش خلاقیت یا رشد و پرورش استعدادها طراحی شده‌اند تا بتوانند به عنوان کمکی مناسب، به شناخت بهتر ویژگی‌های فردی و مهارتی کودک، پی برد.

 

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!