هوآوی لیست گوشی‌های دریافت‌کننده به‌روزرسانی EMUI 10.1 را منتشر کرد

هوآوی لیست گوشی‌های دریافت‌کننده به‌روزرسانی EMUI 10.1 را منتشر کرددر این لیست از سری گوشی‌های متفاوت این برند، نام‌های مختلفی دیده می‌شود.

جدیدترین به‌روزرسانی رابط کاربری هوآوی یعنی EMUI 10.1 هم‌زمان با رونمایی از سری گوشی‌های هوشمند و پرچمدار Huawei P40 عرضه شده است. به‌روزرسانی جدید بر پایه اندروید 10 با مجموعه‌ای از قابلیت‌ها و بهینه‌سازی‌های متنوع به صورت آزمایشی بر روی برخی گوشی‌های هوشمند هوآوی در دسترس قرار گرفته است. در رویداد رونمایی از گوشی‌های هوشمند سری Huawei Nova 7، این شرکت به طور رسمی لیست گوشی‌های هوشمندی که به‌روزرسانی EMUI 10.1 را دریافت خواهند کرد، اعلام کرد، لیستی که 22 عضو دارد.
محصولاتی مانند Huawei P30 و Huawei P30 Proاین آپدیت را دریافت خواهند کرد اما لیست گوشی‌های واجد شرایط از سری Huawei Mate 30، بلندبالاتر است. در این لیست نام Huawei Mate 30 4G، Huawei Mate 30 Pro 4G، Huawei Mate 30 5G، Huawei Mate 30 Pro 5G و بالاخره Huawei Mate 30 RS Porsche Design به چشم می‌خورد.

لیست گوشی‌های دریافت‌کننده به‌روزرسانی EMUI 10.1
از بین گوشی‌های هوشمند سری Huawei Mate 20 محصولاتی شامل Huawei Mate 20، Huawei Mate 20 Pro، Huawei Mate 20X 4G،Huawei Mate 20X 5G و نهایتا Huawei Mate 20 RS Porsche Design به‌روزرسانی EMUI 10.1 را دریافت خواهند کرد.
در زیرمجموعه گوشی‌های سری Huawei Mate X هم نام دو محصول Huawei Mate X و Huawei Mate Xs دیده می‌شود.
از سری گوشی‌های اقتصادی نیز Huawei Nova 6 شاهد عرضه آپدیت جدید نرم‌افزاری هوآوی برای Huawei Nova 6، Huawei Nova 6 5Gو بالاخره Huawei Nova 6 SE خواهیم بود.
از میان گوشی‌های هوشمند سری Huawei Nova 5 هم پنج محصولHuawei Nova 5، Huawei Nova 5 Pro،Huawei Nova 5i ،Huawei Nova 5i Pro و بالاخره Huawei Nova 5Z به‌روزرسانی جدید را دریافت خواهند کرد.
اکثر دستگاه‌هایی که نام آن‌ها در لیست بالا ذکر شده، در حال حاضر به‌روزرسانی آزمایشی یا همان نسخه بتای EMUI 10.1 را که در مرحله تست و بررسی قرار دارد، دریافت کرده‌اند. انتظار می‌رود پس از انتشار نسخه‌های آزمایشی و گذشت چند هفته، نسخه‌های نهایی این به‌روزرسانی هم در دسترس کاربران قرار بگیرد. در حال حاضر این لیست برای کاربران چینی گوشی‌های یادشده منتشر شده است اما انتظار می‌رود هوآوی به زودی به‌روزرسانی نرم‌افزاری یادشده را برای کاربران کشورهای دیگر نیز عرضه کند.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!