مقاله و آموزش

نحوه ساخت شناسه هواوی با ایمیل به صورت گام به گام

در این مطلب به صورت گام به گام به نحوه ساخت شناسه هواوی با ایمیل می پردازیم. ساخت حساب Huawei ID به استفاده شما از تمامی امکانات مارکت هواوی کمک خواهد کرد. از این رو از شما دعوت می کنیم در ادامه با آموزش تصویری و گام به گام ساخت شناسه هواوی برای ایران با email همراه ما باشید.

حساب کاربری هوآوی یا Huawei ID درگاه ورودی به اکوسیستم نرم‌افزاری و ابری هوآوی است. به طوری که پیش از استفاده از مارکت App Gallery یا سایر خدمات هوآوی نیاز است تا ابتدا وارد حساب کاربری Huawei ID خود شوید. ساخت این شناسه کاربری به آسانی  میسر است اما برای راحتی بیشتر و در ادامه شما را با نحوه ساخت شناسه هوآوی با ای‌میل آشنا می‌کنیم.

 

  1. در مرحله اول آموزش ساخت شناسه هواوی با ایمیل وارد بخش تنظیمات Setting گوشی هوآوی خود شوید.

 

 

  1. در این مرحله از ساخت شناسه کاربری هواوی با ایمیل وارد بخش Huawei ID شوید و سپس دکمه Register را فشار دهید.

 

 

  1. توافق‌نامه حفظ حریم شخصی را تا انتها خوانده و تائید نمایید

 

 

  1. حالا کشوری دلخواه (توصیه می‌شود از کشورهای خاورمیانه) را انتخاب کرده تا دوباره به صفحه قبل منتقل شوید.

 

 

  1. کشور انتخابی خود را تائید کنید.

 

 

  1. توافق‌نامه کاربری را تائید کرده و دکمه Agree را فشار دهید.

 

 

  1. تاریخ تولد خود را وارد کنید.

 

 

  1. آدرس ای‌میل خود را وارد کنید. در اینجا محدودیتی بابت نوع ایمیل وجود ندارد و حتی می‌توانید از جی‌میل Gmail خود استفاده کنید.

 

 

  1. در این مرحله یک ای‌میل از طرف هوآوی برای شما ارسال می‌شود. لطفا به ایمیل خود رفته و از طریق لینک موجود در آن تائید نهایی ثبت‌نام را انجام دهید. Huawei ID شما آماده استفاده است.

 

 

حالا می‌توانید به کمک Huawei ID خود به مارکت اختصاصی هوآوی یعنی App Gallery دسترسی پیدا کرده و هزاران برنامه متنوع و کاربردی استفاده کنید. مقاله آموزشی ساخت حساب شناسه هواوی با ایمیل به پایان رسید.

 

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!