درخشش هواوی در لیست برترین کمپانی‌های دنیا در سال 2021 اخبار

درخشش هواوی در لیست برترین کمپانی‌های دنیا در سال 2021

مجله فورچن جدیدترین لیست موسوم به Fortune 500 را منتشر کرد که موفق ترین و بهترین کمپانی های جهان 2021 را نشان می‌دهد. بر اساس این لیست هوآوی موفق شده با وجود سنگ اندازی های دولت آمریکا؛ جایگاه خود را ارتقا دهد و در زمره 50 کمپانی برتر دنیا از نظر حجم درآمد قرار بگیرد.

در شرایطی که بحران جهانی کرونا موجب کاهش 31.7 تریلیون دلاری کمپانی‌ها و کاهش 4.8 درصدی درآمد آنها نسبت به پنج سال گذشته شده است، بسیاری از کمپانی‌های پیشین موجود در فورچن 500 از این لیست خارج شده‌اند و دیگر هیچ جایگاهی در آن ندارند. با این حال هواوی توانسته با وجود همه مشکلات جایگاه خود را ارتقا دهد و موفق تر از گذشته در لیست بهترین کمپانی های جهان 2021 در جایگاه مناسبی باشد. طبق این لیست هواوی چهل و چهارمین کمپانی برتر دنیا از نظر حجم درآمد است.

هواوی در سال 2021 میلادی محصولات متعددی را با نوآوری‌های بی شمار عرضه کرد و شاهد معرفی لپ تاپ‌ها، گوشی‌ها، تبلت ها، لوازم خانگی و لوازم هوشمند جدید از سوی این کمپانی بودیم. بسیاری از محصولات جدید هواوی با نوآوری‌های بی بدیلی همراه هستند و به شدت مورد متوجه کاربران و خریداران قرار گرفته‌اند.

از جمله این محصولات هواوی می‌توان به مانیتور گیمینگ، اسپیکر هوشمند، تلویزیون هوشمند، تبلت، گوشی هوشمند و سیستم عامل هارمونی 2 اشاره کرد.

در عین حال هوآوی توانسته در سال 2021 جوایز متعددی را کسب کند که آخرین آنها کسب عنوان برترین دوربین دنیای موبایل از سوی موسسه معتبر DXOMARK است. گوشی جدید Huawei P50 Pro توانسته بالاترین امتیاز تاریخ را از DXOMARK کسب کند و به گواه این موسسه معتبر و مشهور، بهترین گوشی دنیا برای عکاسی است.

کلام آخر

نوآوری‌های هواوی در دنیای وسایل دیگری چون مانیتور، لپ تاپ و حتی نرم افزار ادامه دارد و اکنون با وجود قرار گرفتن در لیست بهترین کمپانی های جهان 2021، صاحب نظران آینده درخشانی را برای این کمپانی و محصولات Huawei پیش بینی می‌کنند.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!