هوآوی در جایگاه دوم پرفروش‌‌های ساعت هوشمند ؛ رشد 118 درصدی در مقایسه با سال گذشته

هوآوی در جایگاه دوم پرفروش‌‌های ساعت هوشمند ؛ رشد 118 درصدی در مقایسه با سال گذشته

هوآوی با پیشرفتی قابل توجه در میزان فروش ساعت‌های هوشمند، موفق شده در جایگاه دوم پرفروش‌‌های جهانی ساعت هوشمند قرار گیرد.

شرکت تحلیل‌گر IDC گزارش جدیدی در خصوص میزان عرضه جهانی ساعت‌های هوشمند به بازار در سه ماهه اول سال 2020 میلادی منتشرکرده است. بر اساس این گزارش، میزان عرضه این دستگاه‌های الکترونیکی محبوب در سه ماهه اول سال جاری میلادی به 16.9 میلیون دستگاه رسیده که کاهش 7.1 درصدی را در مقایسه سالانه با بازه زمانی مشابه در سال 2019 نشان می‌دهد.

در میان پنج برند برتر اشاره شده در این لیست، هوآوی با فروش 2.6 میلیون دستگاه ساعت هوشمند، 15.2 درصد از سهم کلی بازار را به خود اختصاص داده و در جایگاه دوم پرفروش‌ترین‌ شرکت‌ها قرار گرفته و نکته قابل توجه اینکه هوآوی رشد 118.5 درصدی را در این بازه زمانی و در مقایسه با سال گذشته تجربه کرده که از رشد دیگر شرکت‌های تولیدکننده ساعت هوشمند، بالاتر است.

جایگاه دوم پرفروش‌‌های ساعت هوشمند

هوآوی در مجموعِ تعداد تجهیزات پوشیدنی فروخته‌شده نیز آمار خوبی را به ثبت رسانده و موفق شده در سه ماهه اول سال 2020 میلادی در مجموع 8.1 میلیون دستگاه الکترونیکی پوشیدنی را به خریداران تحویل دهد.

بر اساس گزارش IDC، میزان عرضه جهانی تجهیزات پوشیدنی با افزایش 29.7 درصدی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته، در سه ماهه اول سال 2020 میلادی به عدد 72.6 میلیون دستگاه رسیده است.

به نظر می‌رسد که آینده درخشانی در انتظار گجت‌های پوشیدنی بوده و این نوع محصولات رفته رفته جایگاه خود را در بین محصولات دیجیتال به خوبی باز خواهند کرد. رسیدن به جایگاه دوم پرفروش‌‌های ساعت هوشمند جهان نیز تاکیدی بر همین مطلب است.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!