چگونه مشکل عدم دسترسی به واچ فیس‌های ساعت هوشمند را در برنامه HUAWEI Health رفع کنیم مقاله و آموزش

چگونه مشکل عدم دسترسی به واچ فیس‌های ساعت هوشمند را در برنامه HUAWEI Health رفع کنیم

بی‌شک یکی از مشخصه‌های کلیدی در ساعت‌ها و دستبندهای هوشمند هواوی، زیبایی و تنوع واچ فیس‌ها روی نمایشگر آن‌هاست. در ساعت Watch Fit تعداد واچ فیس‌هایی که به صورت پیش‌فرض در دسترس کاربر قرار دارند به عدد 12 می‌رسد و جدای از آن، شش واچ فیس نیز برای قرارگیری روی صفحه‌ی همیشه‌روشن (AOD) این ساعت هوشمند در نظر گرفته شده است.

اما با این وجود شاید نیاز به شخصی‌سازی بیشتر و استفاده از واچ‌ فیس‌های متنوع، پس از مدتی کار با واچ فیت هواوی احساس شود که لازمه‌ی آن نصب واچ فیس‌های جدید بر روی ساعت است.

برای انجام این کار نیاز است تا ابتدا برنامه‌ی «HUAWEI Health» را از طریق فروشگاه‌های اپ‌گالری، پلی‌استور یا اپ‌استور بر روی گوشی خود نصب کنید.

حال باید پس از ورود به محیط برنامه‌ی Health، از طریق اتصال بلوتوث، فرایند جفت‌سازی گوشی هوشمند و واچ فیت صورت پذیرد. با اتصال واچ فیت به گوشی همراه و ورود به محیط کاربری ساعت Watch Fit در برنامه‌ی Health، می‌توان گزینه‌های متعدد و متنوع شخصی‌سازی این اسمارت‌واچ را شاهد بود.

متأسفانه باید گفت بخش شخصی‌سازی واچ‌ فیس‌های هواوی در برنامه‌ی Health، برای کشور ایران در دسترس قرار ندارد. از این رو، روشی کوتاه و آسان برای دستیابی به واچ فیس‌های بیشتر و متنوع ساعت هوشمند هواوی واچ فیت را برای شما آماده کرده‌ایم.

آموزش رفع مشکل دسترسی به واچ فیس‌های هواوی در برنامه Health

برای رفع این مشکل و دسترسی به گالری کامل واچ فیس‌ها در یک گوشی اندرویدی، لازم است تا همانند تصاویر با رجوع به بخش تنظیمات برنامه‌ها در گوشی و انتخاب اپلیکیشن Health از لیست موجود، تمامی دیتا و کَش برنامه‌ی Huawei Health را حذف کنیم.

پس از آن با فعال کردن ابزار تغییر آی‌پی (VPN) و اجرای مجدد برنامه‌ی Health، شاهد درخواست برای ورود با Huawei ID و انتخاب منطقه‌ی زمانی خواهیم بود. با انتخاب کشوری به غیر از ایران (مثلاً یک کشور اروپایی نظیر انگلستان) و طی کردن مراحل جفت‌سازی گوشی و واچ فیت، این بار شاهد اضافه شدن گالری واچ فیس‌ها در منوی تنظیمات هواوی Watch Fit هستیم.

با ورود به بخش گالری Watch Face‌ها، شاهد لیست بلند بالایی از تِم‌های متفاوت هستیم که اگرچه بخش عمده‌ای از آن‌ها تنها با پرداخت‌های درون‌برنامه‌ای قابل استفاده خواهند بود، اما در این بین همچنان می‌توان موارد بسیاری را به رایگان انتخاب و استفاده کرد.

اکنون مراحل کار به اتمام رسیده و با انتخاب هر یک از واچ فیس‌های بارگیری شده به‌طور خودکار، واچ فیس مورد نظر روی نمایشگر ساعت هوشمند هواوی واچ شما به تصویر کشیده خواهد شد.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!