آموزش HMS: نحوه فعال کردن پوش نوتیفیکیشن از سوی هوآوی مقاله و آموزش

آموزش HMS: نحوه فعال کردن پوش نوتیفیکیشن از سوی هوآوی

فعال کردن پوش نوتیفیکیشن از سوی هوآوی (Push Notification) که یکی از ابزارهای مهم اطلاع‌رسانی برای آگاهی از آخرین اخبار و رویدادهای هوآوی است، در این مقاله توضیح داده شده است. فعال کردن پوش نوتیفیکیشن از سوی هواوی و امکان دریافت این پیام‌ها از طریق برنامه «پشتیبانی» Support که به صورت پیش‌فرض روی گوشی شما نصب است فراهم می‌شود.

 آموزش گام به گام فعال کردن Push Notification هواوی

برای دریافت این نوع اعلانات باید ابتدا چند قدم ساده را به پایان برسانید که در این راهنما آن‌ها را مرور می‌کنیم.

 

  1. ابتدا برنامه «پشتیبانی» Support که روی گوشی شما وجود دارد را باز کنید.

  1. برنامه فعال کردن پوش نوتیفیکیشن از سوی هواوی، نیاز به برخی دسترسی‌ها دارد تا بتواند خدمات مناسبی ارائه کند و برای دسترسی به این اطلاعات در چند مرحله از شما تائید می‌گیرد. در این پنجره با زدن گزینه «بعدی» Next ادامه دهید.

نحوه فعال کردن پوش نوتیفیکیشن

  1. در پنجره بعد نیز گزینه «موافقم» Agree را انتخاب کرده و ادامه دهید.

  1. حالا برای فعال کردن پوش نوتیفیکیشن از سوی هواوی باید کشور خود را انتخاب کنید که معمولا ایران به صورت پیش‌فرض نشان داده شده است. آن را انتخاب کنید.

نحوه فعال کردن پوش نوتیفیکیشن

  1. مرحله آخر تائید را نیز با انتخاب گزینه «موافقم» Agree تمام کرده تا وارد فضای اصلی برنامه شوید.

  1. برنامه «پشتیبانی» Support آماده استفاده است. حالا شما فقط دو گام تا دریافت پیام‌های مهمی که از طرف هوآوی برایتان ارسال می‌شود فاصله دارید. ابتدا وارد بخش تنظیمات گوشی شده، سپس به بخش «سیستم و به‌روزرسانی‌ها» System and Updates رفته و گزینه «بهبود تجربه کاربر» User Experience Improvement را انتخاب کنید.

  1. در پنجره جدید، گزینه «عضو برنامه بهبود تجربه کاربر شوید» Join the User Experience Improvement Program را فعال کنید.

نحوه فعال کردن پوش نوتیفیکیشن

8. دوباره وارد برنامه «پشتیبانی» Support شده، گزینه «من» Me را انتخاب کرده و سپس وارد «تنظیمات» Setting شوید. برای اطمینان از دریافت اعلانات از سوی هواوی، باید گزینه «دریافت پیام‌ها» Receive Notifications فعال باشد.

 

حالا شما نحوه فعال کردن پوش نوتیفیکیشن را فراگرفته و در جریان مهمترین به‌روزرسانی‌های گوشی هوشمندتان قرار خواهید گرفت و علاوه بر آن می‌توانید از قابلیت‌های این برنامه جهت دریافت پشتیبانی رسمی از سوی هوآوی نیز استفاده کنید.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!