مسابقه پیاده‌روی فیت شو هوآوی (شرایط و نحوه مشارکت) اخباررویدادها

مسابقه پیاده‌روی فیت شو هوآوی (شرایط و نحوه مشارکت)

 یک مسابقه‌ی تابستانی با 35000 قدم پیاده‌روی

مسابقه #فیت-شو می‌تواند اولین و ساده‌ترین قدم شما به سمت سلامتی و فیت شدن باشد. این مسابقه یک پویش پیاده‌روی در 7 روز است. برای این مسابقه تنها کافی‌ست یک اپلیکیشن قدم‌شمار بر روی گوشی موبایل خود نصب کنید. سپس روزی 5000 قدم در حین فعالیت‌های روزانه خود پیاده‌روی کنید. در پایان 7 روز در مجموع 35000 قدم پیاده روی کرده‌اید. با ارسال اسکرین‌شات مجموع قدم‌های خود در بازه زمانی مسابقه به دایرکت اینستاگرام HuaweiMobileFarsi و رعایت سایر شرایط، در قرعه‌کشی شرکت داده می‌شوید.

اگر تا به امروز به اینستاگرام  HuaweiMobileFarsi  نپیوستید هم اکنون این صفحه را دنبال کنید تا با سایر شرکت کنندگان همراه شوید.

زمان مسابقه

از دوشنبه 20 تیر ماه تا یکشنبه 26 تیر ماه  فرصت دارید در مسابقه #فیت-شو مشارکت کنید. توجه کنید که پیاده‌روی و ارسال اسکرین‌شات باید دقیقا در همین بازه زمانی انجام شود. تا ساعت 24 یکشنبه 26 تیر ماه فرصت دارید که اسکرین شات مشارکت در مسابقه را به دایرکت اینستاگرام هوآوی موبایل فارسی ارسال کنید.

جوایز و نحوه قرعه‌کشی

در پایان مسابقه #فیت-شو بین تمام افرادی که با رعایت تمام شرایط در مسابقه مشارکت کرده‌اند، قرعه‌کشی انجام می‌شود و به یک نفر یک ساعت هوشمند HUAWEI WATCH FIT 2 اهدا می‌شود.

 

شرایط و نحوه مشارکت

  • نصب یک اپلیکیشن قدم‌شمار بر روی گوشی موبایل
  • ثبت 35000 قدم پیاده‌روی در 7 روز
  • گرفتن اسکرین‌شات از تعداد قدم های ثبت شده در اپلیکیشن قدم شمار
  • ارسال اسکرین‌شات به دایرکت اینستاگرام HuaweiMobileFarsi
  • فالو کردن اینستاگرام HuaweiMobileFarsi
  • فالو کردن اینستاگرام Mankan

اپلیکیشن قدم شمار

برای شرکت در مسابقه می‌توانید  از هر گونه اپلیکیشن قدم‌شماری استفاده نمایید و یا اینکه اپلیکیشن کالری‌شمار /  قدم‌شمار مانکن را از لینک‌های زیر نصب نمایید.

نصب اپلیکیشن مانکن از اپ گالری

نصب اپلیکیشن مانکن از کافه بازار

با هوآوی واچ، فیت و شیک باش

جایزه مسابقه #فیت-شو ساعت هوشمند جدید هوآوی با نام HUAWEI WATCH FIT 2 است که یک همراه همیشگی سلامتی است. این ساعت هوشمند با قابلیت سنجش سطح اکسیژن خون، ضربان قلب، استرس و کیفیت خواب به پایش 24 ساعته سلامتی می‌پردازد. این محصول علاوه بر آنکه یک همراه سلامتی است با تنوعی زیبا در بندها به استایل شما نیز جلوه‌ای تازه می‌بخشد. برای اطلاع از ویژگی‌های این کالا اینجا را ببنید.

 

قیمت و مراکز خرید ساعت هوشمند  HUAWEI WATCH FIT 2

شما همواره می‌تواند با مراجعه به مراکز خرید حضوری هوآوی با تمام محصولات از نزدیک آشنا شوید. یا اگر تمایل به خرید آنلاین محصولات دارید در همین سایت لیست مراکز خرید آنلاین را مشاهده کنید. برای مشاهده قیمت ساعت هوشمند HUAWEI WATCH FIT 2 اینجا را ببینید.

 

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!