افزایش حضور هوآوی در بازارهای اروپایی با افتتاح 50 فروشگاه جدید

افزایش حضور هوآوی در بازارهای اروپایی با افتتاح 50 فروشگاه جدید

در حاشیه رویداد IFA 2020، مدیر بخش اروپای واحد مصرف‌کنندگان هوآوی «والتر ژی» (Walter Ji) ضمن ایراد سخنرانی، اعلام کرد که هوآوی به تعهد خود نسبت به مصرف‌کنندگان اروپایی پایبند است و قصد افزایش حضور هوآوی در بازارهای اروپایی را دارد.

او افزود: «هوآوی برنامه گسترده‌ای جهت تاسیس 8 فروشگاه به اصطلاح پرچمدار و 42 فروشگاه اختصاصی دیگر در اروپا تا پایان سال جاری میلادی دارد.» فروشگاه‌های پرچمدار هوآوی از هر نظر بسیار خاص بوده و طراحی و امکانات سطح بالای بسیاری برایشان در نظر گرفته شده است. فرانسه، بلژیک، ایتالیا، آلمان، بریتانیا و اسپانیا کشورهایی هستند که این فروشگاه‌های فوق مدرن در آنها تاسیس خواهد شد.

افزایش حضور هوآوی در بازارهای اروپایی

سخنرانی آنلاین «والتر ژی» (Walter Ji) در حاشیه رویداد IFA 2020

«ژی» افزود، که تاسیس این فروشگاه‌ها باعث ایجاد موقعیت‌های کاری جدید در منطقه اروپا خواهد شد. این در حالی است که فقط در اروپا هوآوی در حال حاضر نیز 14000 نفر را به صورت مستقیم و 200.000 نفر را به صورت غیر مستقیم در استخدام خود دارد و یکی از کارآفرینان برتر این قاره است.
او همچنین آماری از تعداد کاربران فعال هوآوی نیز ارائه کرد. بر اساس این آمار هوآوی هم‌اکنون 460 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر دنیا دارد که حدود 33 میلیون از آنها در اروپا هستند. بر اساس برنامه توسعه جدید هوآوی در اروپا، پیش‌بینی می‌شود که تعداد این کاربران با رشد همراه باشد.
نکته آخر اینکه هوآوی یکی از فعال‌ترین شرکت‌های حوزه نوآوری در اروپا نیز بوده است. از سال 2010 تا کنون این شرکت 850 میلیون یورو معادل با یک میلیارد دلار را تنها در بخش تحقیق و توسعه در اروپا هزینه کرده است. در سال گذشته هوآوی پنجمین شرکت با بالاترین میزان سرمایه‌گذاری در بخش تحقیق و توسعه در اروپا بوده که با توجه به حضور شرکت‌های بسیار قدرتمند اروپایی در این حیطه حائز اهمیت است.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!