اسنپ و تپسی به فروشگاه نرم‌افزاری هواوی AppGallery اضافه شدند اخبار

اسنپ و تپسی به فروشگاه نرم‌افزاری هواوی AppGallery اضافه شدند

به تازگی تعداد قابل توجهی از برنامه‌های ایرانی از جمله اسنپ و تپسی در App Gallery منتشر شده‌اند. در ادامه با سیاست‌های شرکت هوآوی در این زمینه و همکاری هوآوی و توسعه دهندگان ایرانی بیشتر آشنا خواهیم شد.

غول فناوری چینی یعنی شرکت هوآوی، در سال‌های اخیر در پی ایجاد اکوسیستم نرم‌افزاری خود بوده به شکلی بتواند تمامی نیازهای نرم‌افزاری کاربران را فقط از طریق اکوسیستم اختصاصی خود پاسخ دهد. بزرگ‌ترین گام در اجرای این مهم، ارائه سرویس‌های موبایلی هوآوی یا همان HMS است که مدتی است حضور خود را اعلام کرده و با معرفی سیستم عاملHarmony OS وارد مرحله اصلی خود شده است.
در این مدت هوآوی با پشتیبانی از توسعه‌دهندگان و سرمایه‌گذاری هنگفت در این حوزه، رشد فوق‌العاده‌ای را برای فروشگاه نرم‌افزاری خود App Gallery رقم زده به شکلی که تعداد کاربران این پلتفرم از مرز چند صد میلیون کاربر ماهانه نیز فراتر رفته است.
اما در جریان این تغییر سوالی بزرگ برای کاربران محلی و از آن جمله کاربران ایرانی محصولات هوآوی پیش می‌آید. چگونه باید از برنامه‌های محلی روی سرویس‌های موبایل هواوی استفاده کنیم؟ پاسخ آن است که هوآوی هم‌پای تلاش‌های جهانی برای توسعه اکوسیستم خود، ارتباطی موثر و مستقیم نیز با توسعه‌دهندگان محلی داشته است که توسعه برنامه‌های ایرانی روی App Gallery را تسهیل کرده است.

اسنپ و تپسی در App Gallery و همکاری هوآوی و توسعه دهندگان ایرانی

از پرکاربردترین برنامه‌های ایرانی که محبوبیت زیادی بین کاربران دارند، اسنپ و تپسی هستند. این دو هر کدام برنامه‌های جداگانه برای مسافران و رانندگان خود تهیه کرده‌ که هم‌اکنون هر چهار برنامه مرتبط به آنها در فروشگاه App Gallery منتشر شده است. این برنامه‌ها در بستر سرویس‌های موبایلی هوآوی گسترش داده شده و کامل منطبق با اکوسیستم نرم‌افزاری این شرکت هستند.
هم‌اکنون کاربران محصولات هوآوی که از دستگاه‌های این شرکت مجهز به سرویس‌های موبایل هوآوی استفاده می‌کنند می‌تواند با مراجعه به فروشگاه App Gallery که به صورت پیش‌فرض در گوشی آنها وجود دارد، این برنامه‌ه‍ا را نصب نمایند. در ادامه نیز لینک دسترسی به این برنامه‌ها ارائه شده است.

برنامه اسنپ مسافران —> فروشگاه App Gallery

برنامه اسنپ رانندگان —> فروشگاه App Gallery

برنامه تپ‌سی مسافران  —> فروشگاه کافه بازار   –   فروشگاه App Gallery

برنامه تپ‌سی رانندگان —> فروشگاه کافه بازار    –   فروشگاه App Gallery

تاریخچه همکاری هوآوی با توسعه‌دهندگان داخلی

علاوه بر برنامه‌های اسنپ و تپسی، تعداد زیادی از برنامه‌های ایرانی دیگر نیز به لطف همکاری هوآوی و توسعه دهندگان ایرانی هم‌اکنون از طریق App Gallery در دسترس هستند و نسخه سازگار با HMS آنها منتشر شده است. در سال‌های اخیر همکاری تنگاتگی صورت گرفته که تا تعداد قابل توجهی از برنامه‌های بومی در App Gallery منتشر شود. در ادامه تعدادی از برترین‌ برنامه‌ها از این دست را مشاهده خواهید کرد.

روند فعلی همکاری هوآوی و توسعه دهندگان ایرانی برنامه‌های گوشی هوشمند ادامه پیدا خواهد کرد و باید منتظر ارائه بیشتر برنامه‌های بومی روی فروشگاه App Gallery باشیم.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!