دو قابلیت کاربردی جدید در رابط کاربری EMUI 11 هواوی اخبار

دو قابلیت کاربردی جدید در رابط کاربری EMUI 11 هواوی

EMUI 11 هوآوی به عنوان یکی از غنی‌ترین و پیشرفته‌ترین رابط‌های کاربری برای سیستم عامل اندروید، ده‌ها قابلیت منحصر به فرد دارد و روز به روز بر تعداد آنها افزوده می‌شود. انتقال بسیار سریع فایل‌های بزرگ و ترجمه متون در سطح سیستم دو قابلیت جدید EMUI 11 هستند که در ادامه به معرفی آنها می‌پردازیم.

با EMUI 11 هر چیزی را ترجمه کنید

ترجمه متون در سطح سیستم یکی از قابلیت‌های جدید EMUI 11 است که پیش از این هرگز ارائه نشده بود. این قابلیت امکان ترجمه کردن بسیار آسان متون را از طریق پنجره برنامه‌ها می‌دهد.

کافی است در صفحه ترجمه، قسمت مورد نظر را انتخاب کنید یا بر روی تصاویر بزنید تا ترجمه شوند. با این قابلیت می‌توان محتواهای مختلف را ترجمه کرد. خبر خوب اینکه این قابلیت از چندین زبان مختلف پشتیبانی می‌کند.

در وجود این قابلیت می‌توان مطالب نوشته شده به زبان‌های مختلف را در زبان دلخواه خود مطالعه کرد و از نوشته‌ها در زبان‌های دیگر هم بهره‌مند شد. لازم به ذکر است که این قابلیت متفاوت از AI subtle است. AI subtle صدا را به طور بلادرنگ به متن تبدیل می‌کند و می‌توان از آن در ویدئوهای با صدای نامفهوم استفاده کرد.

انتقال فایل‌ها با سرعت باورنکردنی با Flash File Transfer System

قابلیت جدید دیگری که هواوی به رابط کاربری EMUI 11 آورده، Flash File Transfer System نام دارد و امکان انتقال بسیار سریع فایل‌های حجیم را فراهم می‌کند.

این قابلیت از سرعت بسیار بالای 305 مگابیت در ثانیه در مسافت‌های بسیار طولانی و ظرفیت تا 400 گیگابایت پشتیبانی می‌کند. بنابراین می‌توان بزرگ‌ترین فایل‌ها را با سرعت باورنکردنی انتقال داد.

این قابلیت جدید با بهره گیری از نوآوری‌های هواوی در حوزه تراشه‌های 5G و تجهیزات و شبکه‌های 5G، به گوشی‌های موبایل این امکان را می‌دهد تا فایل‌های بسیار بزرگ را به طور مستقیم میان دو گوشی و بدون هر گونه واسطه منتقل کنند.

در وجود این قابلیت جدید دیگر هیچ مهم نیست که فایل‌ها، ویدئوهای HD و تصاویر باکیفیت چقدر حجم بالایی داشته باشند یا فاصله میان دو کاربر چقدر بالا باشد. حتی اگر حین انتقال فایل‌ها ارتباط به هر دلیلی متوقف شود، امکان از سرگیری آن وجود دارد.

هواوی انتقال بی‌وقفه فایل‌ها با قابلیت Flash File Transfer System را در سناریوهای مختلف همچون استفاده حین حرکت، در محیط کار و ارتباط از راه دور بهبود بخشیده است. این یک دستاورد بزرگ برای فناوری شبکه‌های موبایل نسل پنجمی 5G است.

با عضویت در خبرنامه هوآوی به روز بمانید!